تصویر
Skip Navigation Links
خانه
مرواجایزه‌دریک‌نگاهExpand مرواجایزه‌دریک‌نگاه
مرواجایزه چیستExpand مرواجایزه چیست
برندگان
سفارش‌آگهی
آرشیوآگهی‌ها
نظرسنجی
پرسشنامه
دریافت‌فایل
راهنما
تماس با ما
5Page Rank Check
Skip Navigation Links خانه  ::  کسب جایزه
لینک‌های مرتبط
    منظور از امتیاز در مرواجایزه چیست؟
    چگونه می‌توانم امتیاز دریافت کنم؟
    با دیدن هر ایمیل چگونه می توانم امتیاز کسب کنم؟
    حداکثر مقدارمجاز جوایز که در روز می‌توان دریافت کرد چه قدر است؟
    آیا می توانم به جای مشاهده ایمیل، تبلیغات را در سایت مرواجایزه مشاهده کنم؟
 
مشاهده ایمیل‌های تبلیغاتی
شما با مشاهده هریک از ایمیل‌های تبلیغاتی که متناسب با مشخصات پروفایل برایتان ارسال می‌شود، امتیازی معادل 10 تا 100 تومان دریافت می‌کنید. کافی است بر روی لینک مشخص شده کلیک نمایید تا امتیاز مربوط به هر تبلیغ به حساب کاربریتان افزوده‌شود.
 
معرفی دوستان
شما با معرفی دوستان خود به سایت می‌توانید امتیاز کسب کنید. برای کسب امتیاز از طریق معرفی دوستان به دو صورت می‌توانید اقدام نمایید: اول اینکه از طریق وب‌سایت مرواجایزه برای هر تعداد از دوستانتان که مایل هستید دعوتنامه ارسال کنید. دوم اینکه ما را به دوستانتان به هر طریق که مایل هستید معرفی کنید. شخص معرفی شده در زمان ثبت نام باید آدرس ایمیل معرف خود را در قسمت مربوطه وارد کند. در هر دو روش پس از فعال شدن حساب کاربری و دریافت حداقل 90 امتیاز از طریق مشاهده ایمیل تبلیغاتی، شرکت در نظرسنجی، ... توسط عضو معرفی شده، 50 امتیاز (معادل 500 تومان) به حساب کاربری شما افزوده خواهد شد.
 
پرکردن پرسشنامه
با تکمیل هریک از پرسشنامه‌هایی که برای شما ارسال می-شود امتیاز ریالی مربوط به آن در حساب کاربریتان افزوده خواهدشد. قابل ذکر است که هدف از ارسال پرسشنامه‌ها فقط جهت بهتر شدن فرایند ارسال تبلیغات می‌باشد.
 
لینک تبلیغاتی
در صورتی که هر یک از کاربران موفق به دریافت یا مشاهده ایمیل‌های تبلیغاتی نشدند و یا تمایل دارند که تبلیغات را در وب‌سایت مرواجایزه مشاهده نمایند می-توانند با مراجعه به قسمت سوابق تبلیغات، لینک‌های موجود را مشاهده و امتیاز مربوط به هر تبلیغ را دریافت کنند.
 
خرید از طریق مرواجایزه
با انجام هر خرید که از طریق وب‌سایت مرواجایزه انجام دهید هم می‌توانید از تخفیفات ویژه‌ای که برای هر محصول در نظر گرفته‌شده‌است بهره‌مند شوید و هم امتیاز مشخص شده برای خرید را دریافت نمایید.
 
دریافت نقدی 10,000 تومان با معرفی تبلیغ دهنده
با معرفی یک تبلیغ دهنده 1000 امتیاز ( معادل 10,000 تومان)، جایزه از ما بگیرید.
با توجه به اینکه هدف وب‌سایت مرواجایزه ارسال تبلیغات اینترنتی هدفمند و متناسب می‌باشد، بنابراین در صورتی که خود شما و یا دوستانتان دارای کسب و کار و یا تجارتی هستید که سیستم تبلیغاتی هدفمند مرواجایزه را برای ارسال آگهی تبلیغاتی خود مناسب می‌دانید می توانید جهت همکاری با ما تماس بگیرید.
در صورت همکاری با ما و یا معرفی یک تبلیغ دهنده 10,000 تومان جایزه دریافت خواهید کرد.
 
توافقنامه دریافت راهنما سایت اخبار عضویت تماس با ما نقد کردن جایزه کسب جایزه مرواجایزه جیست؟
تصویر
(Tel) 021_82 81      (Fax) 021_88 500 00 3
تصویر