تصویر
Skip Navigation Links
خانه
مرواجایزه‌دریک‌نگاهExpand مرواجایزه‌دریک‌نگاه
مرواجایزه چیستExpand مرواجایزه چیست
برندگان
سفارش‌آگهی
آرشیوآگهی‌ها
نظرسنجی
پرسشنامه
دریافت‌فایل
راهنما
تماس با ما
5Page Rank Check
Skip Navigation Links خانه  ::  راهنما
عضویت
به مرواجایزه خوش آمدید! مرواجایزه با ارسال تبلیغات هدفمند و متناسب با خواسته های شما، اطلاع رسانی ارزشمندی را در جهت رفاه حال شما کاربران عزیز انجام میدهد. پس همین حالا با عضویت در سایت مروا‌جایزه 2000 تومان جایزه دریافت کنید و از دیگر مزایای این وب‌سایت بهره‌مند شوید. برای اطلاع از نحوه عضویت، شرایط و مزایای مرواجایزه راهنمای سایت را مطالعه فرمایید.



کسب امتیاز
وب سایت مرواجایزه برای شما کاربران عزیز که وقت خود را در اختیار ما گذاشته‌اید امتیازات ویژه‌ای در نظر گرفته است! کسب امتیاز از مرواجایزه بسیار سریع و آسان می‌باشد! تبلیغات متناسب با خواسته‌تان را مشاهده نمایید و بین 1 تا 10 امتیاز، جایزه دریافت کنید. هر امتیاز نیز معادل 10 تومان می‌باشد. خوب است بدانید روش‌های دیگری هم برای دریافت جایزه وجود دارد. چگونه؟ همین حالا به قسمت راهنمای سایت مراجعه کنید و از روش‌های متنوع کسب امتیاز در مرواجایزه اطلاع پیدا کنید.

نقد کردن جایزه
پس از جمع‌آوری امتیازات و رسیدن به حد نصاب می‌توانید معادل ریالی آنها را به روش‌های مختلف مصرف نمایید. نگران نباشید؛ مرواجایزه در این مرحله نیز شما را به بهترین نحو همراهی می‌کند. در حال حاضر برای صرفه جویی در وقت شما کاربر عزیز سه روش متفاوت برای مصرف کردن امتیازاهایتان در نظر گرفته شده است: دریافت نقدی امتیاز! خرید آنلاین! اهدا به خیریه‌ها! به راهنمای سایت مراجعه کنید و از جزییات نقد کردن امتیاز مطلع شوید.


تمام موارد راهنما
عضویت
کسب امتیاز
نقد کردن جایزه






















توافقنامه دریافت راهنما سایت اخبار عضویت تماس با ما نقد کردن جایزه کسب جایزه مرواجایزه جیست؟
تصویر
(Tel) 021_82 81      (Fax) 021_88 500 00 3
تصویر